A korábbi évekhez hasonlóan a nyári szünidőben idén is közlekedik autóbusz a Széchenyi lakótelep és a Tiszaliget között. Ez különösen azoknak a szülőknek jelent nagy segítséget, akiknek a gyermeke valamelyik nyári táborba jár a Tiszaligetbe, hiszen így átszállás nélkül juthat ki.

Mivel felmerült az igény, hogy a strandfürdő miatt hétvégén is sokan keresnék fel a Tiszaligetet, így a járat idén már egész héten közlekedik.

A 15 autóbusz menetrendje a következő (benne a szandai átszállás biztosítására vonatkozó Tiszaliget 2. megállóval):

Szántó krt. 07:19
Pozsonyi út 07:20
Mentőállomás 07:21
Városi Kollégium 07:22
Malom utca 07:23
Aranyi Sándor utca 07:24
Lovas István utca 07:25
Hild Viktor utca 07:26
Vasútállomás 07:30
McDonald’s Étterem 07:32
Sarló utca 07:34
Autóbusz-állomás 07:36
Móra Ferenc utca 07:38
Tiszaliget 07:45
Liget Hotel 07:46
Strandfürdő 07:47
Vízilabda aréna 07:48
Tisza-ligeti Motel 07:49
Campus 07:50

Délután 16:10-kor indul a járat campustól, és a vasútállomásra való érkezést követően a Hild Viktor úttól a mentőállomás irányába haladva közlekedik a fenti útvonalon.

SHARE