SZEPTEMBER 7. SZOMBAT:
09.00-tól Főzőverseny START
09.00-10.00 Zenés ébresztő és felvonulás a városban
a 09.00-12.00 III. Gulyás Népzenei- és Néptánc Tehetségkutató
Program
12.00-13.00 Hivatalos megnyitó
13.00-13.30 Tehetségkutató eredményhirdetése, díjátadó.
13.30- 14.30 Kis Grofó
14.30-15.00 Főzőverseny eredményhirdetés
15.00-15.30 Az Ország Népdala – népdalkörök, népzenei
együttes népdalcsokor előadása
15.30-17.30 Multikulti- Szolnok díszvendégeinek bemutatkozója.
(Gyimesközéplok, Tiszafüred, Lengyelország,
Oroszország)
SZEPTEMBER 6. PÉNTEK:
08.00-16.00-ig Diák udvar
•Iskolák Gulyás főző versenye
•Kézműves udvar
•Táncház
•Folk –flashmob
•Akadálypálya/ Sport játékok
•Lézerharc
•Kis színpadon, nagy tehetségek! –Iskolák bemutatkozója
11.00-15.00-ig Jótékonysági főzőverseny határon túli
vendégekkel.
Kőszínpad :
16.00-16.30 Jótékonysági Főzőverseny eredményhirdetés
16.30-17.30 Miénk itt a tér! (Free Feelings Tánccsoport, Dalma Dance Club csoportjai)
17.30-18.30 Csimota Zenekar- Gyerek koncert
19.00-20.30 Origó koncert
21.00-02.00 Aktív Parádé
SZEPTEMBER 8. VASÁRNAP :
Kőszínpad:
09.00- 10.00 Kutyás bemutató
10.00-11.00 Szigligeti Színház- Spenót Panna c. előadása
11.00-12.00 Gyepshow- Szolnoki Légierő Zenekar
12.00-14.00 Jó ebédhez szól a nóta – Sülyi Károly és barátai
19.00-22.00 Színházi piknik: Ne most, Drágám! vígjáték két részben a Tiszaparti sétányon.
Óperenciás birodalom:
9.00-14.00
Kézműves foglalkozások , népi játszóház, fajátékok,
ugrálóvár, láda vasút, fa körhinta, Molyolda, Csúzlizda,
kisállat simogató, lovaglás, Hagyományőrző Faművesek,
íjászok, betyárok.
9.00-10.00 Szűcs Miklós –népmese és hangszerkészítés
11.00-12.00 Tiszavirág Bábcsoport – Mese előadás

17.30-18.00 Varázslatos Duó
19.30-21.00 Gypo Cirkusz koncert
21.30- 23.00 Harmadik figyelmeztetés koncert
23.00-01.00 Utcabál
Óperenciás birodalom:
10.00-20.00 Kézműves foglalkozások , népi
játszóház, fajátékok, ugrálóvár, ládavasút, fa
körhinta, Molyolda, Csúzlizda, kisállat simogató,
lovaglás, Hagyományőrző Faművesek, íjászok,
betyárok.
11.00-12.00 Tulipántos Gólyalábasok- Sárkányármány
(vásári mesejáték)
15.00-16.00 Bartha Tóni Bábszínháza – Paprika
Jancsi
18.00-19.00 Bartha Tóni Bábszínháza – Paprika
Jancsi visszatér
A szervezők